Feel like jumping?

Wanna jump on the giant air bag or to the foam pit?

#hangar646

Now on both sides of Warsaw - in Mokotów, Gocław and Targówek!

Open every day from 9 AM to 9 PM

#hangar646mokotow

Over 7000m2 of fun in 3 locations!

Sports and entertainment park

🏂 snowboarding and skiing ⛷

Trampolines, slides and zip lines!

🕴🕴🕴

#hangar646goclaw

Follow us on Instagram @hangar646 !

Sports and games

Games and sports

Unforgettable dates!

Ultimate birthday parties!

Fun corporate events!

#hangar646targowek

School groups starting at PLN 15 per person!

Book Your Visit!

Prices starting at PLN 24

Book Now

Regular Classes

Starting at PLN 38 per session!

Book Now

Birthday Parties at Hangar

We've got you covered!

Book Now

Schools and Preschools

Starting at PLN 15 per kid!

Book Now

Corporate Events

Competition? Team building?

Book Now

Locations

Check out our spots

What's New

Follow us to keep on top of what's happening
Kto zgadnie, jak się nazywa oraz w którym Hangarze znajduje się ta strefa – zgarnia podwójne zaproszenie na trampoliny! ✌🏻 Zwycięzcę wylosujemy spośród poprawnych odpowiedzi we wtorek (24.09) 🙌🏻😁 Swoich sił możecie próbować pod postem na naszym Facebooku oraz Instagramie!

Hangar 646 rekrutuje! 💪🏻 Szukamy osób na stanowisko pracownik recepcji i pracownik kawiarni! Więc jeżeli: – praca z ludźmi sprawia Ci radość i jesteś osobą kontaktową – jeszcze się uczysz i chcesz zdobyć doświadczenie – posiadasz dobrą organizację pracy i chcesz: – zasilić drużynę Hangaru 646, czyli jednej z najprężniej rozwijających się firm rekreacyjno-sportowych w Polsce – pracować w młodym dynamicznym zespole – otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie za swoją pracę i z możliwością awansu w przyszłości Jeżeli nie posiadasz jeszcze doświadczenia – nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy! Wyślij nam swoje CV lub parę zdań o sobie na maila praca@hangar646.pl 📧 Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez Gravity sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest Gravity sp. z o.o., ul. Goplańska 35, 02-954 Warszawa. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie hangar646.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.

Zostały ostatnie wolne miejsca! 🙌🏻 Jeżeli nie zdążyliście się zapisać – możecie zrobić to teraz wypełniając formularz na stronie www.hangar646.pl/zajęcia 😊

Featured In

Hangar 646 in the media