Jumping Fitness

Jumping Fitness to dynamiczna forma treningu oparta na wykonywaniu różnorodnych ćwiczeń na trampolinach. Zajęcia te mają na celu wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji i koordynacji. To intensywny trening kardio, który angażuje wiele grup mięśniowych i jest skierowany dla osób, które szukają aktywności pełnej energii oraz chcą spalić ok 1000 kcal.

 

Przebieg semestru:

 

W ciągu całego semestru, uczestnicy poprawia swoja kondycję, siłę i wydolność oraz zrzucą zbędne kilogramy. Będą mieli okazje poznać inna formę zajęć fitness. Regularne zajęcia Jumping Fitness mogą przynieść korzyści dla zdrowia psychicznego, redukując stres i poprawiając nastrój. Podczas semestru uczestnicy mogą zauważać postępy w kondycji fizycznej i umiejętnościach skakania.

Zajęcia Jumping Fitness rozpoczynają się od energicznej rozgrzewki, która przygotowuje ciało do intensywnego treningu na trampolinach. Następnie przechodzimy do serii różnorodnych skoków i dynamicznych ruchów, które angażują całe ciało. Kolejna część to kombinacje skoków, tworzące przyjemne i efektywne sekwencje. Zajęcia kończą się tzw. cooldown i rozciąganiem, pomagającym w relaksacji mięśni i zminimalizowaniu ryzyka kontuzji.

 

Dodatkowe informacje:

 

Grupa wiekowa:

 

16+ lat

 

Terminy zajęć:

 

Gocław:

środa 20:00 – 21:00