Zajęcia wakacyjne

Z nami wakacje nie będą nudne!

Jeżeli jeszcze nie masz planów na wakacje, a Twoje dziecko chce aktywnie spędzić czas, to te zajęcia są właśnie dla niego!

Wracamy do Was z zajęciami, podczas których uczestnicy będą w bezpieczny sposób uczyć się podstaw gimnastyki i akrobatyki. Na zajęciach uczestnicy będą przede wszystkim poprawiać koordynację ruchową, wzmacniać siłę i wytrzymałość oraz kształtować poprawną sylwetkę.

 

Przebieg zajęć

 

W zależności od lokalizacji, zajęcia odbywają się na trampolinach, planszy gimanstycznej, air tracku lub na torze przeszkód i prowadzone są pod okiem naszych doświadczonych trenerów.

 

Rozgrzewka

 

Czas trwania około 15 minut Ćwiczenia statyczne, dynamiczne oraz stretching.

 

Trening praktyczny

 

Czas trwania około 2h z wykorzystaniem infrastruktury sportowo – rekreacyjnej.

 

Trening wzmacniający

 

Czas trwania około 20 minut. W tej części Uczestnicy skupiają się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie takich jak scyzoryki, pompki, wyskoki do przysiadu. Na koniec zajęć Uczestnicy mają czas wolny pod okiem trenera prowadzącego. Długość czasu wolnego wynosi maksymalnie 15 minut.

 

Przerwy

 

Przewidziane są 3 trwające 5 do 10 minut. W czasie przerw Uczestnicy przebywają w przeznaczonej dla nich sali.

 

Poczęstunek

 

Na każdych zajęciach przewidziany jest dla Uczestników poczęstunek w postaci lemoniady, nieograniczonej ilości wody oraz jednej z podanych pozycji do wyboru:

  • ciastko m&m’s,
  • ciastko czekoladowe,
  • ciastko owsiane,
  • brownie,
  • nachosy.

 

Pytania?

 

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące zajęć lub Twoje dziecko jest w innym wieku niż podana grupa, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.